REKLAMA

Mini Park w Płocku do sprzedaży

REKLAMA

Jak podaje portal dlahandlu.pl, sieć Czerwona Torebka chce sprzedać Mini Park w Płocku. 

Prawdopodobnie jest to efekt ubiegłorocznej umowy, w ramach której sieć pasaży handlowych Czerwona Torebka ma sprzedać nieruchomości na rzecz spółek celowych. Czerwona Torebka będzie najemcą sprzedanych nieruchomości i jednocześnie będzie posiadać opcję ich pierwokupu.

Płocki Mini Park mieści się pomiędzy ulicą Sienkiewicza i 8 Pułku Artylerii Lekkiej, na terenie byłej jednostki wojskowej. Wewnątrz obiektu znajduje się aleja centralna z wejściami do sklepów oraz kawiarnia otwarta na pasaż. Do dyspozycji klientów przygotowano także bezpłatny parking z 70 miejscami postojowymi. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi ponad 2 tys. m kw.Wygląda na to, że płocki Mini Park jest pierwszym ze sprzedawanych obiektów. Otwartym pozostaje pytanie, dlaczego jako pierwszą do sprzedaży wybrano właśnie nieruchomość w Płocku?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Mik says:

    Osiedlowa Biedronka je

  2. Kot says:

    To ze płocki obiekt idzie na handel to znamienne. Jadąc do płocka w odległości 50 km od miasta są kierunkowskazy na Gostynin kutno wloclawek plonsk ale nie ma na Płock. Dlaczego to miasto nie istnieje? Czarna dziura biznesu i w ogóle dziura.

  3. Ania says:

    Może dlatego że połowa obiektu jest pusta i brak chętnych na wynajęcie. Moze cos się zmieni jak powstanie komenda po sąsiedzku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU