REKLAMA

Mikołaje na motorach, samochodach i quadach. Dali dzieciom święta [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W niedzielę MotoMikołaje przejechali przez Płock, rozdając paczki świąteczne w domach dziecka i w szpitalach. W tym roku do motocyklistów dołączyli żołnierze, żeglarze czy rekonstruktorzy.

Dokładnie w Mikołajki, 6 grudnia, odbył się finał akcji „MotoMikołaje” w Płocku. Konwój złożony z motocykli, samochodów, quadów, maszyn Wojsk Obrony Terytorialnej oraz radiowozów policji i straży miejskiej, wyruszył ze Starego Rynku.

Ciężarówka Terytorialsów stała się saniami MotoMikołajów i przewoziła prezenty dla dzieci, między innymi słodycze, które zebrali wojskowi. W konwoju wzięli udział miłośnicy motoryzacji z Płocka i okolic.

Nie zabrakło żeglarzy, rekonstruktorów i różnych grup i stowarzyszeń, a wszyscy złączyli siły, aby przynieść radość dzieciom z domów dziecka i tym, które ze względu na chorobę muszą przebywać w szpitalach.Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński

Zbliża się finał akcji MotoMikołajów

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. jarunia says:

    ,,,, dali dzieciom święta,,,,, zapytanie do autora tego artykułu,,,, z czym kojarzą mu się święta,. Ładnie to tak promować i reklamować, myślisz że dla dziecka batonik czy czekoladka to święta. Następnym razem pismaku wytęż szare komórki nad tytułem do artykułu

  2. Maria says:

    Tłum ludzi stoi, jeden przy drugim, bez maseczek, a policja tylko się przygląda. Co za siara….. Czy lans jest ważniejszy od zdrowego rozsądku?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU