REKLAMA

Mikołaj przyleciał na lotnisko w Płocku [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Wiktor Pleczyński

Po raz kolejny Wojtek Bógdał wcielił się w rolę Świętego Mikołaja, wskoczył do swoich latających sań i przyleciał do dzieci małych i dużych, które zgromadziły się na lotnisku w Płocku.

Setki małych i nieco większych dzieci zgromadziły się 14 grudnia na Lotnisku Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku, aby zobaczyć przylot Świętego Mikołaja. W rolę radosnego staruszka wcielił się wybitny płocki motoparalotniarz Wojtek Bógdał.

– Mam nadzieję, że wszystkie dzieci są grzeczne, słuchają rodziców i odrabiają pilnie lekcje, bo im się to odpłaci w życiu. Życzę im, żeby te listy, które wysłały do mnie, w 100% zostały spełnione i żeby wszystkie te rzeczy znalazły pod choinkami – powiedział Święty Mikołaj po wylądowaniu na lotnisku w Płocku.fot. Wiktor Pleczyński

Na wydarzeniu nie zabrakło elfów, które bawiły dzieci i Mikołajek, które częstowały zgromadzonych na lotnisku słodkościami. Pomimo trzaskającego mrozu, płocczanie licznie przybyli na lotnisko i gdy już Święty Mikołaj wylądował, to chętnie robili sobie z nim zdjęcia.

Sponsorem Wojtka Bógdała jest PKN ORLEN.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU