Międzynarodowe Targi Chemiczne odbędą się w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Właściwie nie ma się czemu dziwić – Płock wydaje się naturalnym miejscem na organizowanie targów o takiej tematyce. To własnie u nas jest Dzień Chemika, to tu zlokalizowany jest największy zakład petrochemiczny w Polsce. Zapewne dlatego miasto postawiło na promocję Płocka jako miasta przyjaznego dla przedsiębiorców i nowych technologii.

Targi odbędą się 14 i 15 listopada br. w Orlen Arenie. Organizatorem jest Urząd Miasta Płocka, który ma już zgłoszenia ponad 80 wystawców, związanych z branżą chemiczną, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Impreza ma nie tylko charakter promocyjny. Uczestnicy będą mogli wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, a także przedstawić swoją ofertę i projekty inwestycyjne. Oczywiście targi będą również doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych i pozyskania partnerów krajowych i zagranicznych.

A co w programie? Oprócz prezentacji ofert wystawców, odbędzie się także konferencja poświęcona zagadnieniom branżowym oraz powiązane z nią panele dyskusyjne. Ich uczestnicy poznają m.in. techniki i innowacje z branży, a także najnowsze technologie stosowane w przemyśle chemicznym.

Udział zarówno w konferencji, jak i w Targach jest bezpłatny. Uczestnictwo w charakterze wystawcy wymaga jedynie wypełnienia formularza rejestracyjnego stoiska, dostępnego na stronie internetowej Targów. Tam znajdziecie również więcej informacji oraz szczegółowy program Międzynarodowych Targów Chemicznych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji