REKLAMA

Mecze polskich szczypiornistów obejrzymy w TVP. Jest porozumienie

REKLAMA

Po wielu negocjacjach, Telewizja Polska porozumiała się z pośrednikiem i nabyła prawa do transmisji najbliższych spotkań polskich szczypiornistów w trwających mistrzostwach świata w Egipcie. Już w czwartek pierwsza transmisja spotkania, w którym Polacy zagrają z Urugwajem.

Dotychczas rozgrywki mistrzostw świata w Egipcie można było oglądać jedynie na oficjalnym kanale IHF Competitions na YouTube. Od dzisiaj w TVP1 obejrzymy mecze polskich piłkarzy ręcznych – już o godz. 15.30 Polacy w pierwszym meczu drugiej rundy zmierzą się z Urugwajem.

Jak tłumaczył dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, pierwsze mecze nie były transmitowane, ponieważ pośrednik handlujący prawami przedstawił polskim nadawcom ofertę, której nikt nie był w stanie spełnić. Dlatego spotkania z Tunezją, Hiszpanią czy Brazylią nie były transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.– Serce kibica zawsze bije mocniej kiedy gra reprezentacja 🇵🇱 w biznesie nie ma jednak miejsca na emocje, ale na myślenie racjonalne zgodne z interesem publicznym. Po kilku rundach negocjacji doszliśmy do kompromisu. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie – przekazał 20 stycznia w nocy dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Spotkanie z Urugwajem obejrzymy w TVP1 i na sport.tvp.pl.

Fot. Związek Piłki Ręcznej Mężczyzn w Polsce

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU