REKLAMA

Mecz z Flotą bez kibiców gości

REKLAMA

Przyjazd do Płocka kibiców Floty został odwołany. Oznacza to, że niedzielny mecz Wisły Płock odbędzie się bez kibiców przyjezdnych. 

PowiązaneTematy

Przypomnijmy: Andrzej Nowakowski, na wniosek policji, przyznał spotkaniu Wisły Płock z Flotą Świnoujście status imprezy masowej podwyższonego ryzyka, co wiąże się ze znacznym wzrostem kosztów organizacji meczu. Władze płockiego klubu, przekonane o tym, iż status ten został wprowadzony błędnie, zwróciły się do prezydenta o jego zmianę. Opiniująca wniosek Wisły policja czekała na informację o tym, ilu kibiców ze Świnoujścia przyjedzie do Płocka.

Na początku Fota poinformowała Wisłę, że w niedzielę żaden fan piłkarski ze Świnoujścia nie przybędzie na mecz. Kilka godzin później sytuacja uległa zmianie: ze Świnoujścia przyszło zamówienie na sto biletów. Ostatecznie do klubu dotarł dokument, w którym napisano, że po rozmowach kibiców Floty z klubem oraz policją, wyjazd na mecz do Płocka został odwołany. – Żałujemy, że interesująco zapowiadający się pojedynek piłkarski Wisły z Flotą odbędzie się bez kibiców przyjezdnych – czytamy na oficjalnej stronie klubu. – Tak jak pokazały mecze z ArkąStomilem, czy GKS Bełchatów, widowisko znacznie zyskuje, gdy oba zespoły są dopingowane z trybun przez swoich fanów.Meczowi Wisła – Flota zdjęty został rygor imprezy masowej podwyższonego ryzyka. Spotkanie rozpocznie się na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 w niedzielę 27 października o godz. 12.15.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU