REKLAMA

Mecz dla Marka Jakóbczaka [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W ostatnią niedzielę, 9 marca, odbył się mecz wyjątkowy, wzruszający i pełen wrażeń. Mecz, pomiędzy oldboyami Polonii Warszawa a drużyną dawnej Petrochemii, z którego dochód przeznaczony był na leczenie Marka Jakóbczyka, dawnego zawodnika płockiej drużyny, u którego wykryto nowotwór.

O godzinie 15.30 na sztucznym boisku stadionu Wisły Płock odbył się charytatywny mecz, którego organizatorami byli dawni piłkarze Petrochemii, z którymi Marek Jakóbczak występował na boisku. Na boisku pojawili się m.in. Wojtek Małocha czy Bogdan Józwiak.

A taki wpis pojawił się na profilu facebookowym Marek Jakóbczak – mecz o życie, zaraz po meczu.Dobry wieczór. Jest już późno, a my z Markiem jeszcze jesteśmy pełni wrażeń po dzisiejszym dniu. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Zawodnikom i Kibicom, którzy dziś znaleźli czas by być z Markiem. Kochani jesteście dla mnie WIELCY!!! Dziękuję serdecznie wszystkim organizatorom meczu w Płocku. Marek jest jak nowo narodzony,opowiada i przeżywa spotkanie ze swoimi kolegami sprzed lat. Serdeczne dzięki, że sprawiliście Mu taką radość. A jako kapitan (mimo, że zaliczyłam dziś glebę przy rzucie karnym) obiecuję Wam, że nie padnę do ostatniej kropli potu!!! Dziękuję za wszystko.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU