REKLAMA

Mecz dla Marka Jakóbczaka [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W ostatnią niedzielę, 9 marca, odbył się mecz wyjątkowy, wzruszający i pełen wrażeń. Mecz, pomiędzy oldboyami Polonii Warszawa a drużyną dawnej Petrochemii, z którego dochód przeznaczony był na leczenie Marka Jakóbczyka, dawnego zawodnika płockiej drużyny, u którego wykryto nowotwór.

O godzinie 15.30 na sztucznym boisku stadionu Wisły Płock odbył się charytatywny mecz, którego organizatorami byli dawni piłkarze Petrochemii, z którymi Marek Jakóbczak występował na boisku. Na boisku pojawili się m.in. Wojtek Małocha czy Bogdan Józwiak.

A taki wpis pojawił się na profilu facebookowym Marek Jakóbczak – mecz o życie, zaraz po meczu.Dobry wieczór. Jest już późno, a my z Markiem jeszcze jesteśmy pełni wrażeń po dzisiejszym dniu. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Zawodnikom i Kibicom, którzy dziś znaleźli czas by być z Markiem. Kochani jesteście dla mnie WIELCY!!! Dziękuję serdecznie wszystkim organizatorom meczu w Płocku. Marek jest jak nowo narodzony,opowiada i przeżywa spotkanie ze swoimi kolegami sprzed lat. Serdeczne dzięki, że sprawiliście Mu taką radość. A jako kapitan (mimo, że zaliczyłam dziś glebę przy rzucie karnym) obiecuję Wam, że nie padnę do ostatniej kropli potu!!! Dziękuję za wszystko.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU