Marcin Lijewski poza Orlen Wisłą Płock?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marcin Lijewski będzie zmuszony opuścić drużynę Orlen Wisły? Wiele na to wskazuje. Rozgrywający Nafciarzy wyznał podczas rozmowy z Piotrem Dobrowolskim z “Super Expressu”, że trener Manolo Cadenas nie widzi dla niego miejsca w składzie Wiślaków. – Trener chce odmłodzić zespół – zdradził Lijewski.

Jak wyznał szczypiornista Orlen Wisły Płock, po zakończeniu sezonu najprawdopodobniej rozstanie się z klubem. Rozgrywający powiedział, że trener Cadenas planuje duże zmiany w składzie. Hiszpański szkoleniowiec chce odmłodzić zespół, przez co dla byłego reprezentanta Polski zabraknie miejsca w składzie.

– Oficjalnie nikt mi tego jeszcze nie powiedział, ale dotarły do mnie głosy, że trener Manolo Cadenas nie widzi mnie w planach budowy drużyny na następny sezon – powiedział dla “Super Ekspresu” Marcin Lijewski.

Jak dalej potoczy się kariera popularnego “Szeryfa”? Tego nie wiadomo. Marcin Lijewski wyklucza powrót do niemieckiej Bundesligi, zapewnia jednak, że ewentualny koniec współpracy z płockim klubem na pewno nie zakończy jego przygody z piłką ręczną. – Skoro nie tylko nie odstaję od młodszych piłkarzy, a często jestem od nich lepszy, to szkoda byłoby kończyć – zapewniał rozgrywający Nafciarzy.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji