Już niebawem mecz przyjaźni Delta vs 627km – piknik dla całych rodzin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W niedzielę, 27 kwietnia, na stadionie w Wykowie odbędzie się mecz, pomiędzy sympatykami stowarzyszenia 627km, a zaprzyjaźnionym klubem piłkarskim Delta. Organizatorzy zapowiadają imprezę dla całej rodziny. Będą pokazy ratownictwa, zaprezentowane zostaną możliwości psów patrolowych płockiej policji, odbędzie się też wspólne grillowanie.

Mecz ma być okazją do spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób i skierowany jest do sympatyków piłki nożnej w każdym wieku – dzieci, młodzieży i rodziców. Wszyscy fani tej dyscypliny sportu będą mieli idealną okazję, by uczestniczyć w meczu, jak i w dopingu na trybunach.

Atrakcją dla gości będą też wydarzenia towarzyszące. Niedzielne spotkanie to nie tylko porządna dawka sportowych emocji, ale przede wszystkim piknik dla całych rodzin. Podczas meczu odbywać się będą pokazy ratownictwa specjalistycznego OSP Podolszyce Płock, a policyjne psy, wraz z funkcjonariuszami, zademonstrują techniki zatrzymania podejrzanych. Ponadto, zostaną zorganizowane konkursy dla uczestników meczu i kibiców, odbędzie się także wspólne grillowanie.

Impreza rozpoczyna się 27 kwietnia (niedziela), kwadrans przed godziną 10 na stadionie w Wykowie. Wstęp wolny. Poniżej pełen plan imprezy.

– godzina 9:45 – oficjalne rozpoczęcie pikniku,
– godzina 10:00 – mecz Delta U13 (dzieci) vs Rodzice i kibice,
– godzina 10:50 – Pokaz Miejskiej Komendy Policji w Płocku z udziałem psów tropiąco patrolowych,
– godzina 11:30 – wspólne grillowanie,
– godzina 11:40 – mecz dzieci vs Delta/627km,
– godzina 12:30 – Pokaz grupy ratownictwa specjalistycznego OSP Podolszyce Płock,
– godzina 13:00 – konkursy dla najmłodszych uczestników,
– godzina 13:30 – mecz Delta vs 627km,
– godzina 15:00 – koniec rozgrywek,
– godzina 15:00-22:00- piknik integracyjny,
– godzina 22:00 – zakończenie pikniku oraz porządkowanie terenu.

 PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Wkrótce odbędzie się także pierwsza impreza na plaży 627, a właściwie tymczasowej plaży 627+1 przy ul. Gmury, gdzie stowarzyszenie 627km zaplanowało na 3 maja oficjalne otwarcie sezonu z wieloma atrakcjami. Odbędzie się wówczas turniej Beach Soccera, w którym weźmie udział 16 drużyn. Będzie można odpocząć od codziennych obowiązków przy wspólnym grillowaniu, a całość umili plażowiczom alternatywna muzyka DJ-ów: Eisenmary oraz Roy’a, której na pewno nie usłyszycie w płockich klubach.

plakat

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji