REKLAMA

Kuglarze wystąpią na koniec sierpnia

REKLAMA

Teatr Per Se organizuje drugą edycję imprezy Lato w Teatrze, czyli bezpłatnych warsztatów poświęconych pojęciom, związanych z teatrem. 

Tegoroczna edycja projektu nawiązuje do komedii dell’arte, klaunady, pantomimy czy teatru wędrownego. Jak sam tytuł projektu zdradza, „Podwórko Kuglarzy” ma na celu zapoznanie uczestników warsztatów z takimi technikami, jak wspomniane kuglarstwo, improwizacja, gra w masce czy gra lalką. Doświadczenie i wiedza teatralna będzie poszerzana pod okiem Joanny Stanowskiej, Mariusza Pogonowskiego czy Agnieszki Makowskiej.

Projekt jest zorganizowany w taki sposób, aby każdy, wkładając pracę w przygotowywanie spektaklu, rozwijał maksymalnie talenty w konkretnych podkategoriach pracy teatralnej. Teatr bowiem to nie tylko scena. Zanim odbędzie się przedstawienie, trzeba pomyśleć o oprawie muzycznej, scenografii czy promocji wydarzenia. Tajniki tych szczegółów poznają uczestnicy „Podwórkowych Kuglarzy”.Finałem warsztatów będzie wystawienie i zaprezentowanie dwutygodniowej pracy uczestników mieszkańcom naszego miasta 29 i 30 sierpnia, w ramach festiwalu Rynek Sztuki na Starym Rynku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU