REKLAMA

„Kuchenne rewolucje” w Płocku – kiedy emisja?

REKLAMA

Już za kilka dni długo oczekiwana emisja programu „Kuchenne rewolucje” realizowana w Płocku. Ale tylko dla tych, którzy wykupili dostęp w Player.pl. Pozostali obejrzą 9. odcinek 20. sezonu programu w czwartek, 31 października. Jak opisują rewolucję w Płocku producenci?

Przypomnijmy, że „Kuchenne rewolucje” w Płocku realizowane były w lipcu br. w dawnej restauracji „U Mariusza”, która przekształciła się w „Bistro w Kapuście”. Jak zachęcają do obejrzenia tego odcinka producenci?

– Mariusz postanowił zmienić swoje życie i po kilkunastu latach pracy w charakterze przedstawiciela handlowego spełnił marzenie o prowadzeniu własnego biznesu – czytamy w zapowiedzi odcinka. – Ponieważ wcześniej zaopatrywał różne restauracje, uważał, że całkiem dobrze poznał ten biznes. Kiedy znajomy zaproponował mu odstąpienie swojego lokalu w Płocku serwującego sushi, Mariusz uznał to za dobrą inwestycję – opisują producenci.

Magda Gessler potwierdza: Kuchenne rewolucje nad Wisłą

Jak dowiadujemy się z opisu odcinka, Mariusz przejął całość razem z personelem, odkupił również przepisy, żeby jego nowy biznes mógł działać od razu. Jednak po jakimś czasie sushi przestało mu wystarczać – chciał zadowolić wszystkich swoich potencjalnych klientów, aby nie pozostawać w tyle za konkurencją.

– W menu autorstwa Mariusza znalazły się polskie pierogi i kotlety, włoskie makarony, orientalne dania z woka, chińska zupa won ton, a nawet placki rodem z Urugwaju! Dumny właściciel zmienił również nazwę lokalu na Restaurację „U Mariusza”. Ogromna ilość różnych dań niemal paraliżuje pracę w kuchni oraz wymusza mrożenie produktów. Problem zauważają zarówno kucharki, żona Mariusza – Justyna, jak i klienci. Czas oczekiwania na zamówione dania to często nawet godzina. Kucharki oraz nowy sushi master otwarcie przyznają, że brak im prawdziwej wiedzy na temat egzotycznych dla nich dań – wymieniają problemy płockiej restauracji producenci programu.Dodają, że sytuacja materialna restauracji była coraz gorsza, co sprawiało, że jej właściciel i szef stawał się coraz bardziej nerwowy. W końcu jego żona postanowiła wezwać na pomoc Magdę Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna, dowiemy się już 31 października o godz. 21.30 na antenie TVN, a ci, którzy mają wykupiony dostęp w Player.pl – za kilka dni, 24 października.

Magda Gessler skontrolowała lokal po rewolucji

„Kuchenne rewolucje” w pobliżu Płocka. O czym zapomnieli właściciele?

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU