REKLAMA

Ktoś zapomniał o zaproszeniu na sesję byłego prezesa Wisły Płock

REKLAMA

Pożegnanie Jacka Kruszewskiego i nieprzedłużenie mu umowy odbiło się szerokim echem wśród kibiców Wisły Płock. Podczas sierpniowej sesji Rady Miasta Płocka, radni nie mieli nawet okazji podziękować za lata pracy prezesa.

Na nieobecność Jacka Kruszewskiego podczas sesji Rady Miasta Płocka, która odbyła się 27 sierpnia, zwróciła uwagę radna Wioletta Kulpa.

PowiązaneTematy

– Pan prezydent pożegnał prezesa Jacka Kruszewskiego, który pełnił tę funkcję przez osiem lat. Wydawało mi się, że dobrym zwyczajem jest zaproszenie osoby, która tyle zrobiła dla klubu na sesję rady miasta, żebyśmy mogli chociaż podziękować mu za to. A z tego co wiem, nie został nawet zaproszony na tę sesję, co jest w moim odczuciu niesmaczne – powiedziała radna.

Jak podkreśliła, Jacek Kruszewski wykonał dużą pracę dla Wisły Płock, dzięki czemu drużyna weszła do Ekstraklasy i utrzymała się w niej.

Do jej słów odniósł się przewodniczący Rady Miasta Płocka, Artur Jaroszewski.– Dowiedziałem się dzisiaj, że ktoś przeoczył to w ratuszu i nie wyszło zaproszenie dla prezesa Jacka Kruszewskiego – przyznał przewodniczący. – Dzisiaj przeprosiłem pana Jacka w taki sposób, w jaki mogłem, czyli niestety tylko elektronicznie. Zgadzam się, nie tak powinno to wyglądać. Ktoś zawinił, nie powinno tak być – powiedział Artur Jaroszewski, przepraszając za to faux pas.

Władze miasta nie chcą Jacka Kruszewskiego. Nie jest już prezesemREKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. OTŁA nie mylić z OTUĄ says:

    „Job twaju mać” kultura jewropejska, jewropejczyków co mają g**** pełne frazesów o demokracji i jewropejskości ! Pamiętajcie o tym wyborcy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: