Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W dzisiejszej kronice policyjnej: zderzenie motocykla z oplem, ścięcie latarni oraz rozbój w salonie gier.

Zderzenie motocyklisty z oplem
Dzisiaj, 12 listopada, kilka minut po godzinie 11.00 na ul. Chopina (na wysokości banku) motocyklista uderzył w opla. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem, jadąc od strony ul. Otolińskiej, chciał wyprzedzić pojazdy z prawej strony. Podczas wykonywania tego manewru uderzył w skręcający na miejsce parkingowe samochód opel. W wyniku zdarzenia, kierujący motocyklem doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala.

Ścięcie latarni

Wczoraj około 22.35 na ul. Dobrzyńskiej kierowca vw vento nie zapanował nad swoim pojazdem i najpierw przewrócił latarnię uliczną a potem uderzył w drzewo. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zastali już karetkę pogotowia. 26-letni płocczanin, który kierował vw wento, skarżył się na ból barku. Od kierowcy wyczuwalna była woń alkoholu – po zbadaniu okazało się, że mężczyzna ma go w organizmie blisko 2 promile. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, on sam został przewieziony do szpitala. Za jazdę w stanie nietrzeźwym kodeks karny, poza odebraniem prawa jazdy, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Rozbój w salonie gier
W salonie gier przy ul. Dobrzyńskiej 23 w nocy z 10 na 11 listopada niski, zamaskowany sprawca ukradł pieniądze i uciekł. Obsługa salonu nie odniosła poważnych obrażeń. Do rozboju doszło około godziny 3. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do salonu wszedł niewysoki mężczyzna, na głowie miał założoną kominiarkę. Napastnik użył wobec obsługi salonu gazu łzawiącego, groził również pobiciem. Łupem mężczyzny padły pieniądze. Obsługa nie doznała poważnych obrażeń. Policja apeluje do wszystkich, którzy zaobserwowali około godziny 3 w nocy z 10 na 11 listopada uciekającego mężczyznę z salonu gier przy ul. Dobrzyńskiej 23, aby skontaktowali się z Komendą Miejska Policji w Płocku. Funkcjonariusze apelują również do wszystkich, którzy przebywali w salonie wieczorem 10 listopada oraz w nocy z 10 na 11 listopada, o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi tę sprawę pod nr tel. 24 266 15 65 codziennie w godz. 7.30-15.30 lub pod numerem 997.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji