Królewscy remisują z Wilgą Garwolin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To był prawdziwy pojedynek na szczycie. GKS Wilga Garwolin przed tą kolejką rozgrywek była liderem tabeli III ligi kobiet grupy mazowieckiej. Królewscy okupują zaś czwartą lokatę. 

Płocczanki przegrywały od 16. minuty, kiedy to napastniczka rywalek wykorzystała dobrą prostopadłą piłkę, minęła zwodem Martę Hućko i strzeliła do pustej bramki. Wyrównanie przyszło w 33. minucie, kiedy to dogranie z lewego skrzydła wykorzystała Daria Kusa. Do przerwy więcej bramek już nie padło.

Po zmianie stron prowadzenie znów objęły przyjezdne, a to za sprawą Izabeli Matysek. Wydaje się, że błąd popełniła tutaj Marta Hućko. Podopieczne Adriana Piankowskiego wyrównały jednak kilka minut później. Zawodniczki Królewskich zaatakowały rywalki już w ich polu karnym, czym zmusiły bramkarkę do niedokładnego wybicia. Piłka trafiła pod nogi Alicji Jankowskiej, która pięknym lobem skierowała ją do bramki.

Płocczanki przycisnęły, kilku dobrych okazji nie wykorzystała Dagmara Świt i mecz zakończył się podziałem punktów.

KS Królewscy Płock – GKS Wilga Garwolin 2:2 (1:1)

Bramki: Daria Kusa, Alicja Jankowska – Kamila Drożdż, Izabela Matysek

KS Królewscy Płock: Marta Hućko – Klaudia Stradomska, Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska – Dagmara Świt, Klaudia Łyzińska, Daria Kusa (60. Dominika Janicka) – Aleksandra Kujawska (65. Wiktoria Wiączek), Alicja Jankowska , Daria Nowak (K)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji