Królewscy ogłaszają nabór

REKLAMA

Klub Sportowy Królewscy Płock ogłosił nabór uzupełniający dla dzieciaków, urodzonych w 2005 i 2006 roku. Jest dziesięć wolnych miejsc, które czekają na wszystkich fanów piłki nożnej.

W tej chwili w klubie trenuje w sumie 14 chłopców, lecz docelowo mają funkcjonować dwie, dwunastoosobowe drużyny. Pierwsza z nich powstanie już w tegoroczne wakacje. Płockim „pomarańczowym” szczególnie zależy na dzieciach, które chcą związać swoją przyszłość ze sportem i nie traktują piłki nożnej jak jednorazowej przygody.

PowiązaneTematy

Podczas naboru trenerzy Królewskich będą kierować się następującymi kryteriami:

  • miłość do piłki nożnej,
  • zachowanie na treningu,
  • zaangażowanie rodziców,
  • umiejętności piłkarskie.

Klub zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców na zebranie organizacyjne. Swoją obecność można zgłaszać drogą mailową kontakt@krolewscyplock.pl, bądź telefonicznie – 601991042. – Rodzice na spotkaniu organizacyjnym dowiedzą się jak jest zorganizowany i funkcjonuje klub, gdzie odbywają się i jak wyglądają treningi. Opowiemy o całym procesie szkolenia, zasadach, prawach, obowiązkach zawodników i rodziców – powiedział Adam Blidzewski, prezes, a zarazem trener Królewskich. – Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, z chęcią je rozwiejemy odpowiadając na każde pytanie – dodał.