REKLAMA

Kradł akumulatory, ale miał chrapkę na coś większego… i wpadł

REKLAMA

Policjanci zatrzymali złodzieja, który w nocy z wtorku na środę usiłował ukraść samochód. Okazało się, że nie była to jego pierwsza „przygoda” rabunkowa.

W środę około 3.50 w nocy do dyżurnego płockiej komendy zadzwonił zaniepokojony mieszkaniec ul. Błonie. Poinformował on o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie, który chodzi wokół zaparkowanych tam samochodów. Na miejsce pojechał patrol policji. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać, jednak po krótkim pościgu funkcjonariusze go zatrzymali.

Policjanci ustalili, że mężczyzna usiłował włamać się do renaulta megane i go ukraść. Rabuś jest 26-letnim mieszkańcem gminy Stara Biała w powiecie płockim. Trafił on do policyjnego aresztu. W czwartek go przesłuchano i okazało się, że nie była to jego pierwsza „przygoda” z działalnością przestępczą – od 3 do 29 stycznia włamał się do pięciu samochodów, z których ukradł akumulatory.Zatrzymanemu przedstawiono już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU