REKLAMA

„Kot w butach” dla dzieci z hospicjum

REKLAMA

W środę, 10 grudnia, w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej odbędzie się program słowno-muzyczny pod tytułem „Kot w butach”. Projekt jest skierowany w stronę najmłodszych podopiecznych płockiego hospicjum. 

PowiązaneTematy

Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów szkoły muzycznej pod kierunkiem wychowawczyń – Marzeny Majtczak i Iwony Mielnikow. Za muzyczną stronę „Kota w butach” odpowiedzialny jest Dariusz Łaniewski. Placówka już po raz siódmy włączyła się w akcję „Gramy dla Hospicjum”, która jest przygotowana z myślą o dzieciach, przebywających w Hospicjum pod wez. św. Urszuli Ledóchowskiej.

Po przedstawieniu odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych. Będzie można nabyć makaronowe choinki, drewniane anioły, kordonkowe bombki, akwarelowe obrazki i wiele innych  rzeczy, w których wykonanie włożono dużo pracy. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony dla Hospicjum Domowego dla Dzieci. Ozdoby przygotowane są także przez uczniów PSM. Zdaniem organizatorów, dzięki tym akcjom rośnie wśród młodzieży szkolnej świadomość i przekonanie, że pomagać może każdy, wykorzystując to, co potrafi robić najlepiej.10 grudnia bajka zostanie wystawiona dwukrotnie. Przed południem obejrzą ją przedszkolaki, natomiast o godz. 17 wszyscy płocczanie. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU