REKLAMA

Kosmetyczne rewolucje w Płocku. Jutro emisja!

REKLAMA

Płocczanka i jej miejsce pracy, które stworzyła w mieszkaniu będą tematem 5. odcinka „Kosmetycznych rewolucji” – programu emitowanego na TVN Style. Ekspertki stylizacji paznokci, Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, odwiedzą Olę, która marzy o własnym salonie, ale nie ma środków, aby wyremontować nabyty lokal.

Program „Kosmetyczne rewolucje” prowadzony jest przez Paulinę Pastuszak i Sylwię Gołębiewską, które w całej Polsce pomagają gabinetom urody manicure. Ekspertki przyglądają się, jak funkcjonują salony, diagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy. Program dostępny jest na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl.

W najbliższym odcinku prowadzące trafią do Płocka, gdzie Ola wykonuje zabiegi manicure w mieszkaniu, w obecności trzech kotów.

– To, co przystoi w domu, nie pasuje jednak do miejsca, w którym wykonuje się zabiegi kosmetyczne, więc Sylwia i Paulina nie były zachwycone obecnością kręcących się między ich nogami kotów. Warunki, w których przyjmuje klientki Ola, też pozostawiają wiele do życzenia – jadalniany stół, brak sterylizacji narzędzi i roboczego stroju potęgują wrażenie amatorszczyzny. A Ola marzy przecież o otwarciu salonu! – opisują odcinek producenci.Jak skończy się ten eksperyment? Czy Ola spełni swoje marzenie o prowadzeniu usług we własnym lokalu, na którego remont jej nie stać? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, o godz. 17.35 na TVN Style.

Powtórki odcinka:

  • niedziela, 16 czerwca, 22:40
  • poniedziałek, 17 czerwca, 19:55
  • środa, 19 czerwca, 15:40
  • piątek, 21 czerwca, 16:45.

Program dostępny będzie również na platformie VOD player.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU