Konkurs – do wygrania zabiegi w Salonie Cleopatra!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Magiczna aura grudnia zawitała również do Salonu “Cleopatra”. Kosmetolog wizażystka Anita Gołębiowska wraz z zespołem przygotowała dla swoich gości specjalną promocyjną ofertę zabiegów na twarz i ciało, a dla naszych Czytelników – konkurs.

cleopatra-plakat-prezent1W Salonie “Cleopatra”  można też kupić kosmetyki renomowanych marek – doskonały prezent pod choinkę i na sezon karnawałowy, z którego ucieszy się każda pani…

Szukacie oryginalnych prezentów? A gdyby tak podarować wspaniały relaks połączony z odnową skóry? Połączyć przyjemne z pożytecznym? W Salonie “Cleopatra” można kupić zaproszenie na dowolny zabieg lub określoną kwotę. Zadowolenie i radość obdarowanego – gwarantowane. Zaproszenia na zabiegi i kuracje kosmetyczne należą do grupy najbardziej popularnych upominków, zwłaszcza, jeśli firmuje je Salon o uznanej renomie.

– Wszystkie zaproszenia są ważne 6 miesięcy od daty nabycia. Świetnie sprawdzają się jako prezenty i upominki. Są dobrym podziękowaniem, wyróżnieniem, motywatorem, a nawet nagrodą dla bliskich, znajomych, klientów, kontrahentów lub pracowników – mówi właścicielka “Cleopatry”, kosmetolog Anita Gołębiowska. – W przypadku, gdy wartość zaproszenia przekracza 200 zł, dodajemy od Salonu specjalne opakowanie wraz z firmowymi upominkami. Całość tworzy elegancki i miły prezent z niespodzianką – podkreśla.

Tej zimy pozwólmy sobie na trochę ekstrawagancji, relaksu, odrobinę próżności dla urody i zdrowia.

– Podarujmy sobie troskę o siebie, bo nie ma większego skarbu, niż zdrowie i uroda życia! Na Święta Bożego Narodzenia życzę Państwu w imieniu całego zespołu Cleopatry zdrowia, pogody ducha, miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych – życzy Anita Gołębiowska.

Konkurs

Pani Anita przygotowała również niespodziankę dla naszych czytelników – konkurs, w którym do wygrania są 3 zaproszenia na zabiegi do Salonu Kosmetologii “Cleopatra” – bon o wartości 100 zł na makijaż oraz 2 bony na zabiegi twarzy o wartości 170 zł każdy.

Co zrobić, aby otrzymać zaproszenie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czym według Ciebie jest “piękno”?

Wśród osób, biorących udział w konkursie, przedstawiciele salonu “Cleopatra” i redakcji PetroNews wybiorą trzy osoby, które otrzymają nagrodę. Odpowiedzi należy przesyłać do 23 grudnia br. na e-mail: salon@cleopatra-plock.pl. Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową oraz na PetroNews.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji