REKLAMA

Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w sobotę Orlen Wisła Płock podejmie u siebie drużynę Meshkov Brześć. Sparing, który odbędzie się 23 sierpnia, ma sprawdzić formę Nafciarzy. Ogłaszamy szybki konkurs, w którym do wygrania jest osiem biletów na sobotni mecz.

Najbliższe spotkanie szczypiornistów to ważny element przygotowań Orlen Wisły do sezonu 2014/15. Meshkov Brześć to wszak uczestnik kwalifikacji Ligi Mistrzów, emocji więc z całą pewnością nie zabraknie.

Jednak ten mecz płockiego klubu to nie tylko wydarzenie sportowe. Na półtorej godziny przed meczem rozpocznie się oficjalna prezentacja Nafciarzy. – Bramy ORLEN Areny zostaną otwarte o godzinie 16.45, natomiast początek prezentacji przewidziany jest na 17.15 – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. – Zebranym kibicom opowiemy o tym, co nas czeka w nadchodzącym sezonie, a następnie na boisku pojawią się zawodnicy Wisły.

Mamy dla Was niespodziankę. Szybki konkurs, w którym do wygrania czekają bilety na sobotni mecz. Co zrobić, aby wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni sparing Orlen Wisły z drużyną HC Motor?Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres michal@petroecho.pl. Nagrody, a więc jedna z ośmiu wejściówek na sobotni mecz, trafi do ośmiu osób, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na nasze pytanie konkursowe.

Konkurs trwa do północy, 22 sierpnia. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został zakończony. Dziękujemy wszystkim za udział. Zwycięzcy zostali już poinformowani o sposobie odebrania biletów. Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU