REKLAMA

The Old Crone, czyli bardzo Rockowe Ogródki [ZDJĘCIA]

REKLAMA

PowiązaneTematy

Festiwal, który od wielu lat odbywa się w klubie Rock’69, zaprasza zespoły rockowe oraz kapele, wymykające się swoją działalnością kanonom zarezerwowanym danemu gatunkowi. W piątek zobaczyliśmy to, co rockowe tygrysy lubią najbardziej.

Frekwencja w Rock’69 była naprawdę zacna. Przyszło wielu fanów muzyki, kojarzonej z gitarą elektryczną i rozmaitą sekcją rytmiczną. Jeżeli ktoś kiedyś był na koncercie zespołu Shredlust, od razu rozpoznał Piotra Chojnackiego, który znany jest z tego, że kradnie uwagę widowni poprzez nietuzinkowy ruch sceniczny. Muzyka, jak najbardziej pasująca do tematyki festiwalu, sprawiła, że piątkowe wydarzenie było po prostu wyborne. Po raz kolejny dało się zauważyć przekrój pokoleń miłośników rocka od lat 5 do 75.

Tego dnia w Rock’69 miał miejsce finał warsztatów, poświęconych produkcji teledysków. Na scenie zaprezentowano owoc współpracy profesjonalistów z warsztatowiczami. Rezultat prześcignął oczekiwania. Znajomość pracy i dokonań osób prowadzących warsztaty, pozwalała na pełne zaufanie co do efektu, jednak to, co zobaczyliśmy na scenie, okazało się definicją kunsztu. Może to atmosfera miejsca, w którym prezentowano klip podsyciła wrażenia, ale materiał filmowy połączony z muzyką przyniósł zaskakujący efekt. Nasze gratulacje.