REKLAMA

Konkurs. Do wygrania bilety na Kawiarnię Jazzową [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w najbliższy piątek w ramach Kawiarni Jazzowej POKiS-u odbędzie się koncert formacji Dominik Bukowski Quartet. Artysta będzie promował w Płocku swoją najnowszą płytę. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania bilety na piątkowy koncert.

Dominik Bukowski to muzyk jazzowy, wibrafonista, zdobywca indywidualnego wyróżnienia na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Jazzowych w Gdyni (w 1999 roku) oraz zwycięzca konkursu Bielskiej Zadymki Jazzowej 2002. Artysta od 2003 roku zajmuje prestiżowe, drugie miejsce w kategorii wibrafon roku w ankiecie Jazz Forum. Współpracował i nagrywał z takimi muzykami jak: Tim Hagans (USA), Ulf Adaker (Szwecja), Brian Melvin (USA), Janusz Muniak, Leszek Możdżer, Piotr Wojtasik, Maciej Sikała, Krzysztof Popek, Zbigniew Namysłowski, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Krystyna Stańko, Jacek Kochan, Leszek Kułakowski, Jerzy Matuszkiewicz, Janusz Strobel, Emil Kowalski i inni.

Repertuar stanowią kompozycje lidera grupy, choć są one zaledwie pretekstem do wspólnego tworzenia na scenie, to kwartet, w którym priorytetem jest interakcja, reagowanie na siebie, tworzenie wspólnej „tkanki muzycznej”. Muzyka zawarta na jego najnowszej płycie to swoista chęć niewerbalnego wyrażania uczuć i emocji za pomocą prostych słów i instrumentów muzycznych – niezależnie od wielokulturowości zespołu, muzycy mówią wspólnym językiem.KONKURS

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na piątkowy koncert. Co zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się najnowsza płyta Dominika Bukowskiego, którą promować będzie podczas koncertu w Płocku?

Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Zwyciężą dwie osoby, które jako pierwsze prześlą nam poprawne odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku, 13 marca, do godziny 12 . Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU