REKLAMA

Konkurs dla dzieciaków – do wygrania foteliki

REKLAMA

Do najbliższego piątku, 1 marca, można składać prace plastyczne na konkurs, organizowany przez Orlen Medicę. Autorami prac mogą być mali płocczanie w wieku od 4 do 6 lat.

To już II edycja konkursu plastycznego. Tym razem tematyka konkursu to dziecięce zimowe marzenia. Organizatorzy nie narzucają szczególnych wymogów, ponieważ konkurs ma rozbudzić i kształtować wyobraźnię, a także rozwijać zainteresowania plastyczne dzieci. Prace mogą wysyłać wszystkie maluchy w wieku od 4 do 6 lat, mieszkające w Płocku i w powiecie płockim, które przynależą do POZ w placówce ORLEN Medica Sp. z o.o.

Prace muszą być wykonane samodzielnie w formie płaskiej, w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A3. Na rewersie należy napisać imię i nazwisko, adres oraz wiek dziecka. Do prac trzeba też dołączyć formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na końcu regulaminu konkursu.Organizatorzy chcą zwrócić uwagę rodziców na bezpieczeństwo dzieci podczas podróży, dlatego do wygrania – podobnie jak podczas pierwszej edycji – są foteliki samochodowe marki Maxi Cosi, ufundowane przez Sponsora konkursu – firmę Dorel Polska. Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych prac, wyłonieni przez jury. Prace można przesyłać pocztą lub dostarczyć osobiście do przychodni ORLEN Medica przy ul. Chemików 7 w terminie do 1 marca 2013 roku (liczy się data stempla pocztowego).

Zgłoszenie do konkursu oznacza jednocześnie akceptację Regulaminu konkursu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU