Komandosi pobiegną lasem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Najbliższa sobota to dzień, w którym miłośnicy militariów mogą podjąć spore wyzwanie. W Ludwikowie (gm. Stara Biała) odbędzie się IV edycja Biegu Komandosa, zorganizowanego przez Grupę Airsoftową Sfora Płock.

25 kwietnia wszyscy miłośnicy militariów, survivalu i outdoor’u będą mogli spotkać się i wziąć udział w IV edycji Biegu Komandosa. Zawody te odbywają się na terenach leśnych, w których należy pokonać wytyczoną trasę. Pomiędzy poszczególnymi punktami biegu, na uczestników czekają różnego rodzaju zadania, odwołujące się do tematyki militariów, survivalu, pierwszej pomocy, historii czy terenoznawstwa.

Zadania te mają zweryfikować umiejętności zawodników pod względem fizycznym i psychicznym. Za każde wykonane zadanie otrzymywane są punkty, które po zsumowaniu wraz z innymi czynnikami, takimi jak np. czas pokonania trasy, tworzą końcową klasyfikację zawodników oraz pozwalają na wyłonienie zwycięzcy zawodów.

Bieg Komandosa to zawody, które od dwóch lat mają na celu uczczenie pamięci Andrzeja “Białego” Kalinowskiego – założyciela Grupy Sfora Płock i pomysłodawcy pierwszej edycji imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji