Kolizja na Chopina z czterema pojazdami i ciężarówka w rowie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środowe popołudnie doszło do kolizji na ul. Chopina w Płocku. O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka, przesyłając zdjęcia.

Ta stłuczka przypominało trochę słynną “Rzepkę” Juliana Tuwima: dziadek na babcię, babcia na wnuczka, wnuczek na kotka… Nieuwaga jednej kierującej spowodowała ciąg zdarzeń.

– Kierująca volkswagenem golfem nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył cinquecento – poinformował nas Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Siła uderzenia spowodowała, że cinquecento uderzyło w motorower, a motorower w mercedesa – wyjaśnił rzecznik.

Na szczęście, pomimo dość groźnie wyglądającej sytuacji, nikomu nic się nie stało i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Przy okazji Krzysztof Piasek uczula na zachowanie ostrożności na drodze. – W miejscowości Ślepkowo (gm. Radzanowo) kierowca ciężarówki, przewożący materiały sypkie, nie zachował ostrożności i wpadł samochodem do przydrożnego rowu. Nikomu nic się nie stało, ale usunięcie ciężarówki z rowu potrwa jeszcze jakiś czas – wyjaśnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji