REKLAMA

Kolejny pijany kierowca spowodował wypadek [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Jak informowaliśmy, w poniedziałek doszło do wypadku w gminie Stara Biała. Z ustaleń policji wynika, że kierowca był pijany.

O wypadku, do którego doszło 1 lutego około godz. 14.40 w miejscowości Kamionki (gm. Stara Biała) informowaliśmy już wczoraj.

Szczegóły tego zdarzenia opisała m.in. Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba była poszkodowana, ewakuowała się z pojazdu przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejscu działania prowadzili strażacy z OSP Stara Biała oraz JRG 1 PSP Płock. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia, osoba poszkodowana została przekazana w ręce ratowników. Droga w czasie działań była zablokowana – wyjaśniali strażacy.

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Uważajcie, jest ślisko!Nie był to jednak, jak się wydawało, zwykły poślizg pojazdu.

– Kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w drzewo. Badanie policyjnym alkomatem wykazało u 40-latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy. Warunki drogowe są obecnie trudne i nawet trzeźwym kierowcom nie udaje się zapanować nad pojazdem. Pod wpływem alkoholu praktycznie nie ma na to szansy. W tej sytuacji można mówić o szczęściu, że nikomu oprócz kierowcy nie stała się krzywda.

Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU