Kolejny partner, nowa zawodniczka – roszad w Jutrzence ciąg dalszy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 2

Zarząd MMKS Jutrzenki Płock nie zatrzymuje się ani na chwilę i pokazuje kolejne efekty swojej pracy. Tym razem klub poinformował o rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem, którym zostało przedsiębiorstwo Foto Jakowscy oraz o nowej zawodniczce, zasilającej szeregi Jutrzenki. 

– Nasz klub cały czas zyskuje szacunek wśród lokalnych przedsiębiorców, czego doskonałym przykładem jest nasz nowy partner – powiedział prezes Jutrzenki, Jan Kalinowski. – Foto Jakowscy są znani nie tylko w naszym mieście, ale również w kraju. Wykonywali już sesje zdjęciowe wielkim osobom i sportowcom, takim jak między innymi SPR Wisła Płock i zawodnicy KSW – kontynuował.

– Idąc nieco innym tropem niż dotychczas, chcemy szukać szerokiej współpracy z wieloma działalnościami w Płocku i okolicach. Wierzę, że nasza współpraca z nowym partnerem będzie idealna, a kibice Jutrzenki będą mogli dostrzec nas nie tylko w Internecie i gazetach, ale również w innego rodzaju przedsięwzięciach promocyjnych. Szczegółów współpracy na razie nie będziemy zdradzać, ale jak tylko powstanie nowa strona internetowa klubu, to będzie można dostrzec pierwsze efekty naszej współpracy z przedsiębiorstwem Foto Jakowscy – dodał prezes Jutrzenki.

– Mogę jedynie zdradzić, że przed rozpoczęciem nowego sezonu, w studiu naszego nowego partnera odbędzie się sesja zdjęciowa MMKS Jutrzenki Płock – podsumował Jan Kalinowski.

Pozyskanie nowego partnera skomentował także członek zarządu MMKS Jutrzenki Płock, Rafał Marzec.

– Dziękujemy Państwu Jakowskim za zaufanie i chęć współpracy z Jutrzenką. Obiecuję, że zarząd klubu, jak również osoby z nim współpracujące, zrobią wszystko co w ich mocy, aby nowy partner był zauważalny, doceniony i zadowolony ze współpracy.

Pokazuje 1 z 2
Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji