REKLAMA

Kolejny dzień alarmy bombowe w placówkach. Policja namierza sprawców

REKLAMA

Trzeci dzień z rzędu do placówek oświatowych, ale i miejsc użyteczności publicznej wpływają informacje o podłożonej broni biologicznej. W czwartek ewakuowano z tego powodu przedszkole w Płocku i szkołę podstawową w Starej Białej.

W czwartek, 1 października, otrzymaliśmy informację od czytelniczki o ewakuacji Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Słowackiego. Ponownie przyczyną był alarm bombowy.

– Około godziny 12.45 otrzymaliśmy wiadomość o podłożeniu ładunku z bronią biologiczną – potwierdziła mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Ewakuowano 82 osoby. Obecnie ewakuacja jest już zakończona, budynek został sprawdzony. Alarm okazał się fałszywy – wyjaśnia.

Jak się okazuje, ponownie nie był to pojedynczy przypadek. Podobna informacja wpłynęła do szkoły podstawowej w Starej Białej (pow. płocki).

– Informacja o tej samej treści wpłynęła o godzinie 12.50, ewakuowano 102 osoby. I w tym przypadku alarm okazał się fałszywy – przekazała mł. asp. Krystyna Kowalska.Jak zapewniła, policja prowadzi czynności w celu ustalenia sprawcy tych bezmyślnych działań.

Fot. Ewelina Sobocińska

Znów informacje o podłożonej broni biologicznej. Spływają informacje z powiatu

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. gość says:

    najpierw pełną ścieżkę zdrowia, a potem co do grosza nakazać gnojowi oddać

  2. Ciocia Genia says:

    Namierzo, chyba prędkość w drogówce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU