REKLAMA

Kolejne kradzieże zgłoszone płockim policjantom

REKLAMA

W ostatni weekend na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono kolejne włamania. Policjanci apelują o ostrożność i przezorność.

14 listopada Komenda Miejska Policji w Płocku informowała o włamaniu do domu mieszkalnego, podczas którego skradziono 2 500 zł. W ostatnich dniach policjantom zgłoszono kolejne włamania.

PowiązaneTematy

Do pierwszego zdarzenia doszło w Płocku przy ul. Siennickiego. Złodzieje dostali się do mieszkania i ukradli między innymi dwa laptopy – wartość strat oszacowano na 5 tys. zł. Drugie włamanie miało miejsce w Wyszogrodzie, tam skradziono z garażu elektronarzędzia o wartości ponad 100 zł.

– Uważajmy i zwracajmy uwagę na nieznajome osoby, które pojawiają się na klatkach schodowych lub w pobliżu domu. Zainteresujmy się nimi, zapytajmy, kogo szukają, przyjrzyjmy się im i zapamiętajmy ich wygląd. Przezorność może uchronić przed kradzieżą mienia twojego lub sąsiadów, zaś spostrzeżenia mogą być przydatne policjantom, gdyby jednak do włamania doszło – apelują funkcjonariusze.

Zaznaczają również, aby zaalarmować policję, gdy dostrzeże się coś niepokojącego w okolicy miejsca zamieszkania, na klatce schodowej lub parkingu. Podejrzana osoba może okazać się złodziejem.W ostatni weekend na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono również kradzież, do której doszło w sklepie przy Trasie Popiełuszki. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia o wartości ponad 4 tys. zł. Sprawcę udało się zatrzymać.

Na drogach

Między 15 a 17 listopada funkcjonariusze odnotowali 28 kolizji, z czego 19 miało miejsce na terenie Płocka. Policjanci zatrzymali również trzech pijanych kierowców. Pierwszego nietrzeźwego zatrzymano w Płocku na ul. Obrońców Westerplatte, kolejnych dwóch w miejscowościach Nowe Wymyśle i Worowice.

Płoccy policjanci zatrzymali w ostatni weekend także jednego kierowcę, prowadzącego auto pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zakończyli podróż mężczyzny w Sikorzu.

Gdzie radar?

18 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na trasie Płock – DK10 – DK60 – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU