Kielce? Gdy potrzeba, pomagamy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Święta wojna! W naszym mieście te słowa wzbudzają wielkie emocje. Teraz przyszedł taki czas, że należy pomóc rywalowi i pokazać, że w ważnej sprawie kibice są ponad podziałami. 

Tomasz Strząbała to drugi trener Vive Tauron Kielc. Przez wiele lat był trenerem młodzieżowych zespołów w mieście rywala, pracował także jako nauczyciel. Jego wychowankowie to w dużej mierze dzisiejsi gracze PGNiG Superligi oraz reprezentanci Polski. Strząbała ma na koncie wiele tytułów mistrzowskich.

W 2013 roku Tomasz Strząbała zachorował na złośliwy nowotwór układu krwiotwórczego. Przez długi okres udawało mu się skutecznie walczyć z chorobą. Niestety, choroba wróciła. Jest jednak nadzieja dla drugiego trenera Vive. Najlepszą i możliwe, że jedyną skuteczną formą leczenia jest terapia CRd w Stanach Zjednoczonych.

Według naszych nieoficjalnych informacji, w akcję chce włączyć się także prezydent Płocka oraz klub SPR i Stowarzyszenie Sympatyków. Naszym zdaniem, to piękna idea pokazująca, że rywalizacja sportowa pozostaje jedynie na parkiecie. Gdy przychodzi do ważnych spraw, każdy jest w stanie sobie pomóc. Szczegóły współpracy Płocka z Kielcami poznamy wkrótce.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji