Kibice spotkali się z piłkarzami Orlen Wisły Płock [ZDJĘCIA]

ADVERTISEMENT

PowiązaneTematy

W niedzielę piłkarze Orlen Wisły Płock spotkali się z kibicami szczypiorniaka. Fani Nafciarzy licznie stawili się w Galerii Wisła i przywitali zespół. – Chcieliśmy zbudować drużynę łączącą doświadczenie z młodością i zdaje się, że nam się udało – mówił prezes SPR Wisły Płock Robert Raczkowski.
W spotkaniu wzięli udział piłkarze Wisły, trenerzy, prezes klubu oraz zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Izmajłowicz. – Już teraz zapraszam na mecz, który odbędzie się 1 września – powiedział wiceprezydent Płocka. – Jako ósmy zawodnik wspólnie możemy wesprzeć naszą drużynę.
To pierwsza, oficjalna prezentacja składu, która miała uroczysty charakter. Piłkarze, wywoływani z imienia i nazwiska, po kolei wychodzili na scenę. Każdego z nich oklaskami witali kibice. Na zakończenie zaprezentowali się także prezesi klubu i cały sztab szkoleniowy. – Nasze słowo klucz to „walka” – powiedział Raczkowski. – Wisła Płock zawsze walczyła o najwyższe cele i tak będzie również tym razem – obiecał prezes Orlen Wisły.

Obok prezentacji drużyny w Galerii Wisła odbyły się  m.in. konkursy, pokazy tańca, prezentacja nowych koszulek i „podróż w czasie”, czyli fragmenty filmów z rozegranych meczów. Przez cały czas trwania imprezy sporo działo się także poza sceną. Zawodnicy rozmawiali ze swoimi fanami, rozdawali autografy i chętnie pozowali do zdjęć.