REKLAMA

Kibice nie pojadą do Kielc?

REKLAMA

Zarząd Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej na swojej stronie internetowej opublikował oświadczenie w sprawie problemów z wyjazdem kibiców na spotkanie płockich szczypiornistów z KS VIVE Targi Kielce. Kielecki klub poinformował o odmowie przyznania regulaminowo przysługującej puli 400 biletów.

Oświadczenie Zarządu publikujemy poniżej w całości.

Oświadczenie Zarządu Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej

Zarząd Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej w porozumieniu z grupą organizującą doping na meczach Wisły Płock informuje, iż w związku z niżej opisaną sytuacją, bijącą w całe środowisko kibiców piłki ręcznej, nasz wyjazd na mecz Nafciarzy do Kielc stoi pod dużym znakiem zapytania. Poniżej przekazujemy następujące fakty.W dniu 25 lutego 2013 roku Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A. otrzymała pismo z kieleckiego klubu w którym została poinformowana o nie przyznaniu regulaminowo przysługującej i zamówionej puli 400 biletów dla naszych kibiców (skan). W dniu 13 lutego 2013 roku na wniosek Stowarzyszenia – SPR Wisła Płock S.A. zgodnie z pkt 26 & 13 Regulaminu Rozgrywek PGNiG Superligi w Piłce Ręcznej Kobiet i Mężczyzn, obowiązującym w sezonie 2012/2013, zamówiła 400 sztuk biletów (co stanowi 10% pojemności hali), które prawnie przysługują kibicom gości. Patrząc w regulamin, nasz Klub zrobił to ze znacznym wyprzedzeniem. Nie przyznanie pełnej puli biletów jest jawnym złamaniem ww. regulaminu.

W dniu dzisiejszym wykorzystamy wszelkie możliwe środki, instytucje i formy prawne, aby zapewnić wszystkim kibicom z Płocka, którzy zapisali się na wyjazd do Kielc, możliwość obejrzenia spotkania naszej drużyny w Hali Legionów. Informujemy, że w przypadku odmowy przyznania pełnej puli biletów CAŁKOWICIE odwołamy nasz wyjazd do Kielc, gdyż nie możemy sobie pozwolić na dzielenie kibiców na lepszych i gorszych. Od zawsze byliśmy przekonani, że budowane za duże pieniądze kluby, reprezentujące Polskę na arenie międzynarodowej, tworzone są z myślą i dla kibiców. Czy kibice mają ponosić konsekwencje niekompetencji klubowych decydentów ? Gdzie w tej sytuacji jest sport, emocje, fair-play, doping i przywiązanie do klubu?

Co w tej sytuacji? Mecz z Vivie Kielce już 2 marca, do tego dnia stowarzyszenie ma czas na działania lub decyzję o całkowitej rezygnacji z wyjazdu…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU