REKLAMA

Już dzisiaj do odebrania bezpłatne bilety na „Muzyczne ZOO”

REKLAMA

PKN ORLEN organizuje kolejne spotkanie z teatrem dla najmłodszych. Tym razem na zaproszenie koncernu do Płocka przyjedzie grupa aktorów z Teatru Katarynka z Gdańska. Młodzi ludzie będą mieli okazję za darmo obejrzeć musical „Muzyczne ZOO”.

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika zostanie zaprezentowana w niedzielę 24 czerwca. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zdaniem aktorów, dzieci w trakcie przedstawienia wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy.

PowiązaneTematy

– Uczymy, żeby nie oceniać innych po wyglądzie, pokazujemy wartość przyjaźni. Na zakończenie dzieci biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia ZOO – zachęcają artyści z Teatru Katarynka.

To już piąte w tym roku spotkanie z dziećmi, które odbędzie się w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM”.

– Projekt realizowany jest z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się wielkim zainteresowaniem – opowiadają organizatorzy.W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 11 przedstawień. Dotychczas mieli okazję obejrzeć spektakle: aktorów sceny łódzkiej – „Bałwankowa kraina”, artystów sceny włocławskiej z „Reniferem wielkanocnym” w roli głównej, w kwietniu wraz z aktorami sceny gliwickiej zaprezentowano trzeci spektakl – „Pieskie życie”, a podczas majowej odsłony projektu gościliśmy artystów sceny olsztyńskiej, którzy zaprezentowali znaną i lubianą historię „O Rybaku i Złotej Rybce”.

Spotkania najmłodszych ze sztuką teatralną, przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców. Sztuka „Muzyczne ZOO” zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godzinie 11, a następnie o 14.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do płockiego SDK przy ul. B. Krzywoustego 3 już dziś w czwartek 21 czerwca. Zaproszenia będą wydawane od godziny 17 do wyczerpania dziennego limitu biletów. Na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem, a jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU