Jutro kolejna debata prezydencka. Pytania będzie mógł zadać każdy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro, w czwartek, 6 listopada, w Spółdzielczym Domu Kultury odbędzie się kolejna, trzecia debata prezydencka. Tym razem kandydaci na fotel szefa ratusza odpowiedzą na pytania płocczan. Dyskusja w SDK-u będzie mieć bowiem charakter otwarty.

Trzecia debata prezydencka organizowana jest przez radio RDC. Będzie ona otwartą, przedwyborczą dyskusją samorządową. Swój udział potwierdzili już Mirosław Milewski, Piotr Zgorzelski, Andrzej Nowakowski, Arkadiusz Iwaniak, Marek Owsik i Iwona Wierzbicka. Zabraknie jedynie kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Jak tłumaczą organizatorzy, Marek Martynowski z PiS odmówił udziału w dyskusji, przez wzgląd na jutrzejsze posiedzenie senatu.

Debata rozpocznie się punktualnie o godzinie 18. Do Spółdzielczego Domu Kultury będzie mógł przyjść każdy kto zechce zadać swoje pytanie przyszłemu prezydentowi. Spotkanie kandydatów z płocczanami potrwa półtorej godziny. W tym czasie Agnieszka Maruszak z RDC zada kandydatom dwa lub trzy pytania. Potem przyjdzie czas na głos z sali. – Na odpowiedź będą mieli maksymalnie po dwie minuty każdy – powiedziała Maruszak w rozmowie z nami. – Następnie będą pytania z sali – dodaje.

Pierwsza godzina debaty będzie transmitowana na żywo. Tuż po niej płocczanie nadal będą mogli zadawać pytania konkretnym kandydatom lub wszystkim – do godziny 19.30.

Trzecia debata prezydencka odbędzie się w czwartek, 6 listopada o godzinie 18 w Spółdzielczym Domu Kultury. Wstęp wolny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji