REKLAMA

Jedzenie z całego świata i Strefa Kibica przed Mazovią

REKLAMA

Euro 2016 już trwa – za nami pierwszy mecz rozpoczynający międzynarodowy turniej. Z tej okazji Galeria Mazovia przygotowała atrakcję nie tylko dla kibiców. Przed galerią stanęło mnóstwo samochodów z pysznym jedzeniem, a po środku namiot, w którym możemy obejrzeć mecze.

11 czerwca już od rana plac przed Galerią Mazovia (od strony budynku MTBS i sklepu PSS) zapełnił się przeróżnymi przyczepami, a wokół zaczęły unosić się zapachy jedzenia z całego świata.

Była uwielbiana ostatnio przez Polaków kuchnia turecka z pysznymi kebabami, tradycyjne, amerykańskie hamburgery, lody naturalne, aromatyczne kawy, potrawy kuchni żydowskiej czy opiekane hot-dogi w różnych kombinacjach. Można zamówić sobie słodkie ciasto w różnych smakach i posypkach, zagniatane i wypiekane na miejscu (wystarczy poczekać 10-15 minut, by otrzymać pięknie pachnące ciasto). Jest nawet Choco kebab z owocami :)

Pod namiotem możemy natomiast obejrzeć mecze Euro 2016. Są leżaki, więc wygoda zagwarantowana, a i złocistego napoju kibiców nie brakuje.Z oferty Food Trucków można skorzystać jeszcze w niedzielę, 12 czerwca, do godz. 22.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU