REKLAMA

Dzień Psiaka w Galerii Wisła

REKLAMA

Mnóstwo czworonożnych przyjaciół zagościło w Galerii Wisła 11 czerwca. To właśnie tego dnia odbył się Dzień Psiaków, w którym uczestniczyło m.in. Schronisko dla psów w Płocku, Fundacja ZOA, Zwierzakoluby, a także właściciele psów. To właśnie dzięki nim, płockie schronisko wzbogaciło się o 5 tys. zł.

W sobotę Galerię Wisłę opanowały psy. Były zabawy edukacyjne z czworonogami, porady z zakresu pielęgnacji, szkolenia czy tresury. Dzieci ganiały się po przestrzeni galerii, biorąc udział w spektaklu „Hau, miau i inne języki”. Nie zabrakło malowania buziek, warsztatów plastycznych, zabaw czy konkursów z nagrodami.

Przed galerią można było skorzystać z drobnych usług fryzjerskich dla psów, był też konkurs na najsympatyczniejszego psa. Na wielkich zdjęciach natomiast można było zobaczyć psiaki ze schroniska, które były lub są do adopcji.Około godz. 16 rozpoczęło się wielkie liczenie przybyłych czworonogów. Za każdego policzonego zwierzaka Galeria Wisła przekazała 5 zł na rzecz schroniska. Przybyło blisko 40 psiaków (chociaż w ciągu dnia było ich na pewno więcej), ale schronisko otrzymało bon na 5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU