REKLAMA

Kolizja na Wyszogrodzkiej. Są utrudnienia

REKLAMA

W poniedziałek około godz. 9 doszło do zderzenia audi z oplem astra, który w przyczepce przewoził betonowe bloczki i worki z materiałami budowlanymi. Siła uderzenia spowodowała wyrzucenie materiałów na ulicę.

13 czerwca na skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z al. Armii Krajowej doszło do stłuczki, spowodowanej być może chwilowym wyłączeniem świateł na tym skrzyżowaniu.

Przez jakiś czas po zderzeniu panowało w tym miejscu spore zamieszanie. Porozrzucane wszędzie materiały budowlane utrudniały wyminięcie kolizji, a brak sygnalizacji świetlnej dodatkowo potęgował korki.

– Faktycznie na tym skrzyżowaniu jeszcze przed zdarzeniem nie działała sygnalizacja świetlna, trudno jednak w tym momencie mówić czy właśnie to było przyczyną stłuczki – powiedział nam Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – W trakcie zdarzenia nikt nie ucierpiał, zostało więc zakwalifikowane jako kolizja – dodał.Obecnie sytuacja jest w miarę opanowana, sygnalizacja już działa, ale uszkodzone samochody blokują jeden pas ruchu. Zalecamy ostrożność.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU