REKLAMA

Jak wygląda dzień z życia kobiety? Bezpłatne przedstawienie dla seniorów

REKLAMA

Już w najbliższy piątek seniorzy będą mogli odbierać bezpłatne zaproszenia na pierwszy w tym roku spektakl z cyklu „Spotkania z kulturą”. Tym razem przygotowano przedstawienie „Dzień z życia Kobiety”.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza ponownie seniorów do obejrzenia programu artystycznego, w ramach kolejnej edycji projektu „ORLEN Dla Płocka. Kultura z pasją”. Już we wtorek 10 marca o godzinie 13 na scenie Spółdzielczego Domu Kultury zagości „Kabaret Z Konopi” z Kielc z przedstawieniem pt. „Dzień z życia Kobiety”.

PowiązaneTematy

Program „Kabaretu z Konopi” z okazji Dnia Kobiet to specjalnie dobrany zestaw skeczy i piosenek, wpisujący się w święto wszystkich Pań. Pojawią się tematy znane kobietom, ale także uniwersalne sytuacje, w których w zabawny sposób przedstawione są różnice między mężczyznami a kobietami.

Dzięki temu dobrze będą się bawić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W programie nie zabraknie takich sytuacji, jak randka, robienie typowo „kobiecych zakupów”, piosenki romantycznej, ale także wizyty w restauracji czy sytuacji na granicy porodówki i punktu lotto oraz kolejki do lekarza znanej chyba wszystkim z autopsji.

„ORLEN Dla Płocka – Kultura z pasją” to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z naszego miasta. Inauguracja odbyła się w marcu 2018 w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7-krotnie: od marca do czerwca oraz od września do listopada (z wakacyjną przerwą).Po odbiór bezpłatnych wejściówek można się zgłosić do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w piątek, 6 marca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej PSM L-W.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU