REKLAMA

Jak Elton John stał się międzynarodową gwiazdą? „Rocketman” w NK Przedwiośnie

REKLAMA

W NovymKinie Przedwiośnie kolejne nowości. Muzyczna historia o życiu Eltona Johna, kolejna ekranizacja o X-Menie, czy kolejne wydanie Spotkań Filmowych – to tylko jedne z propozycji na najbliższy tydzień.

Rocketman

Na ekranach NK Przedwiośnie można już oglądać „Rocketman”, czyli oszałamiającą, muzyczną historię o życiu ELTONA JOHNA.

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.
Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.
REŻYSERIA: Dexter Fletcher OBSADA: Taron Egerton

X-Men: Mroczna Phoenix

„X-Men: Mroczna Phoenix” – Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.
REŻYSERIA: Simon Kinberg OBSADA: Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Jessica Chastain

Spotkania Filmowe: Przemytnik

W poniedziałek o godz. 18:30 w Spotkaniach Filmowych odbędzie się pokaz filmu „Przemytnik” w reżyserii Clinta Eastwooda. Reżyser, który jest doświadczonym aktorem, ponownie stanie przed kamerą u boku gwiazd takich jak Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest i Andy Garcia. Przed seansem NK Przedwiośnie zaprasza na drobny poczęstunek. Bilety w cenie 15 zł.

„Przemytnik” – Earl Stone to ponad 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy. Jest sam jak palec, a bank grozi mu zajęciem zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla, który znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA, Colina Batesa. Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione w przeszłości zaczynają doskwierać mu coraz bardziej. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego albo egzekutorzy kartelu.
REŻYSERIA: Clint Eastwood OBSADA: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence FishburnePortret Kobiety: Gloria Bell

W wtorek, 11 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Portret Kobiety i pokaz filmu „Gloria Bell”. Przed seansem tradycyjny poczęstunek od Lekkiego Ciacha. Bilety na seans w cenie 15 zł. Cykl wspiera Miasto Płock.

„Gloria Bell” – Szczera, zabawna i wzruszająca słodko-gorzka opowieść o współczesnej kobiecie. To film o każdej z nas! Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać, czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia spontaniczne podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć. I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los.

REŻYSERIA: Sebastian Lelio OBSADA: Julianne Moore, John Turturro, Sean Astin

W repertuarze wciąż pozostają:

  • film familijny „Pokemon: Detektyw Pikachu” dubbing;
  • animacja „Paskudy. Uglydolls” – Brzydka laleczka Moxy pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków;
  • film przygodowy „Aladyn” dubbing – Chłopak o czystym sercu dostaje propozycję od potężnego wezyra, by znalazł dla niego tajemniczą lampę;
  • film familijny „Dzień Czekolady” – Opowieść o przygodach Moniki i Dawida. Dzięki tajemniczemu Skoczkowi czasu poznają magiczny świat, w którym żyją pożeracze dni tygodnia i wiele innych niezwykłych postaci. Muszą dowiedzieć się jak cofnąć czas i co zrobić, aby uciec przed wiedźmą, która wykrada wspomnienia;
  • horror „Herezja” – Persefona zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU