REKLAMA

Inspiracje w Galerii Mazovia

REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Galeria Handlowa MAZOVIA przygotowała dla swoich Klientów mnóstwo świątecznych atrakcji. Kraina Świętego Mikołaja, świąteczne metamorfozy dla par, koncerty kolęd, wspólne zabawy dla rodzin i konkursy z super nagrodami, to tylko niektóre z propozycji.

Świąteczne metamorfozy dla par

To kolejna edycja projektu modowego Galerii Mazovia. Do udziału w projekcie mogą zgłosić się tym razem pary. Wystarczy, że w zgłoszeniu dokończymy zdanie: „Jesteśmy…”. No właśnie, jacy? Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 grudnia br., na adres e-mail: metamorfozamazovia@gmail.com. Metamorfoza to nie jedyna nagroda, do wygrania są również 2 karty podarunkowe o łącznej wartości 200,00 PLN, warsztaty ze stylistką oraz liczne upominki od sklepów w Galerii Mazovia: CHANGE LINGERIE, TIME TREND, CROSS JEANS, ENBO, RECMAN, DASTAN, GOLDEN ROSE, EWTEX, PERFECT OPTYK, YVES ROCHER, PREZENT MARZEŃ, MARTES SPORT, BRIJU, ZJAJA, ORGANICA, SEPHORA, ORGANICA COSMETICA.

Święty Mikołaj

Od 6 do 23 grudnia 2017 roku w Galerii MAZOVIA spotkać można będzie niezwykłego, długo oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja, który w swoim domku na scenie głównej będzie czekał w następujących godzinach:
– poniedziałek-piątek: od 16:00 do 18:00,
– sobota-niedziela: od 12:00 do 19:00.
W świąteczne weekendy wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie z nim darmowe, pamiątkowe zdjęcia.

Kuchnia Elfów

8-22 grudnia strefa restauracyjna Galerii zamieni się w pachnąca przyprawami korzennymi i miodem Kuchnię Elfów. Pomóż Drużynie Świętego Mikołaja stworzyć pyszne dekoracje i spróbuj swojego wypieku.
Każdy uczestnik naszych atrakcji, otrzyma zaproszenie na rodzinną grę w kręgle do klubu ENBO bowling, club & lounge i upominki od firmy CCC Shoes & Bags .Kolędy i pastorałki

16 grudnia – najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaprezentują dzieci i uczniowie z okolicznych szkół i przedszkoli.

Kiermasz żywności

14-23 grudnia zapraszamy na świąteczny Kiermasz żywności i ozdób świątecznych. Wystawcy z różnych regionów Polski oferować będą pyszne, zdrowe przysmaki oraz misternie wykonane rękodzieło.

Świąteczna Galeria MAZOVIA zaprasza!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU