Iluzjonista sprawił, że zniknął Tomasz Kominek?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek odbyły się kolejne “Pogaduchy o Mazowszu”. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 3 oraz przedszkolach nr 16 i 17. Dzieci zabawiał iluzjonista, pojawiały się i znikały monety, kolorowanki magicznie kolorowały. Wszystkich nurtowało tylko jedno pytanie, gdzie zniknął dyrektor Tomasz Kominek? Czy utalentowany iluzjonista jest w to zamieszany?

16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 i przedszkolach nr 16 i 17 miały miejsce kolejne “Pogaduchy o Mazowszu”. Tradycyjnie na tych spotkaniach pojawia się dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku, radny Tomasz Kominek oraz gość specjalny, który dostarcza dzieciom rozrywki. Poprzednio na spotkaniu pojawił się pirat w osobie płockiego aktora Piotra Bały. Tym razem gościem specjalnym był iluzjonista Damian Krażewski.

fot. Wiktor Pleczyński

Wchodząc do SP nr 3, spodziewałem się ujrzeć już wymienioną dwójkę, jednak moim oczom ukazał się tylko iluzjonista! Czyżby lubiany przez wszystkich dyrektor Tomasz Kominek zniknął za sprawą jednej ze sztuczek utalentowanego magika? Oczywiście, piszemy to żartobliwie – bowiem, jak nam przekazano, dyrektora wezwały pilne obowiązki służbowe. Tymczasem dyrektora Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku zastąpiła przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Anna Derlukiewicz, która poprowadziła spotkania.

fot. Wiktor Pleczyński

Iluzjonista Damian Krażewski wykazał się niezwykłym kunsztem i dzieci oklaskami oraz salwami śmiechu kończyły każdą sztuczkę. Dzięki małym pomocnikom z widowni, udało się rozmnożyć monety, a także zaprezentować prawdziwą niewidzialną monetę! Wielkie wrażenie zrobiły również samowiążące się chusteczki oraz kolorowanka, która sama się pokolorowała. Poza tym, okazało się, że sznurek ma więcej niż dwa końce oraz że na tych końcach można znaleźć różne zaskakujące rzeczy.

Może i radny Tomasz Kominek zniknął, jednak nie zniknęły prezenty, które przekazano od Marszałka Województwa Adama Struzika. Dzieci ze szkoły podstawowej otrzymały skrzynię pełną słodyczy. Z kolei do przedszkolaków trafiły książeczki na temat Mazowsza.

Podziel się:

4 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji