Happening Mariusza Pogonowskiego w Mostach [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W niedzielę, 8 grudnia, galerię Mosty odwiedził Mariusz Pogonowski. Zorganizował on mini happening artystyczny grupy teatralnej POKiS-u. Promował nim najnowszy spektakl “Obcy 24h – Per se empatyczne etiudy użytkowe”.

Goście Atrium Mosty nie kryli zaskoczenia, kiedy mijali Mariusza Pogonowskiego, aktora płockiego Teatru Dramatycznego, który w holu centrum handlowego przygotowywał się do happeningu. Dobrze znany płocczanom artysta oklejał koleżankę różową taśmą klejącą, zaś regularne przechadzki przez hol galerii urządzała kobieta obwieszona reklamówkami sklepów, oferujących markowe towary. Płocczanie robili zdjęcia i dopytywali się o cel tych niecodziennych scen. Wszystko wyjaśniło się w momencie, w którym otrzymywali od aktora ulotkę wieszczącą – to promocja najnowszego spektaklu Teatru Per Se.

Wizyta Mariusza Pogonowskiego w Mostach to happening, poprzedzający premierę spektaklu “Obcy 24h – Per se empatyczne etiudy użytkowe”, która odbędzie się w czwartek, 12 grudnia o godzinie 17 na scenie Off Off (ul. 3 maja 18). Spektakl jest częścią projektu Huta Płock (Hangar Utylizacji Totalnego Artu), który jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta.

Zobaczcie nasze zdjęcia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji