REKLAMA

Guzik z Pętelką już po raz 30.

REKLAMA

14 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia I od samego rana odbywał się jubileuszowy, XXX Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych „Guzik z Pętelką”. Dzieci ponownie zaskoczyły pomysłowością i odwagą w odgrywanych przedstawieniach.

Płocki przegląd teatrzyków przedszkolnych to ewenement na rynku edukacyjnym. Już po raz 30. maluchy, pod czujnym okiem opiekunów, występują na scenie w nowych odsłonach.

W tym roku dziesięć grup przedszkolnych przedstawiło opowieści, znane nam z baśni i bajek, ale w niecodziennych kreacjach. Było więc „Ptasie radio” i „Królewna Śnieżka”, ale znana Baba Jaga wystąpiła u dentysty, a czarownica była w opałach.Warto wspomnieć, że wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami, a maksymalny regulaminowy czas 20 minut, każdemu minął bardzo szybko.

Przegląd teatrzyków ma przede wszystkim popularyzować formy teatralne wśród dzieci, ale i stać się okazją do wymiany doświadczeń, integrować dziecięce zespoły teatralne oraz doskonalić warsztat nauczycieli.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU