GramOFun! znów zagra

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pamiętacie dwudniowy konwent gier planszowych, który relacjonowaliśmy w ubiegłym roku? Poprzednia edycja ściągnęła do Małachowianki około 300 miłośników gier. Mamy nadzieję, że tym razem płocczanie jeszcze liczniej stawią się na Festiwalu Gier Planszowych GRAMoFUN. Na pewno warto!

13 i 14 października w LO im. S. Małachowskiego będziemy mogli ponownie zanurzyć się w świecie gier planszowych, o których istnieniu większość osób nie ma pojęcia. Wolontariusze z Klubu Gier Planszowych pomogą uczestnikom dobrać odpowiednią grę, wyjaśnią jej reguły a nawet zagrają w cały wachlarz nietypowych gier.

Czekają nas dwa dni imprezy, która w swoim założeniu jest otwarta dla wszystkich. Każdy może również wypożyczyć jedną z bogatej kolekcji gier (w ubiegłym roku było to ponad 250 tytułów), bez względu na wiek czy znajomość tematu. Zobaczymy zarówno gry familijne, jak i bardzo zaawansowane gry strategiczne i wojenne. Organizatorzy zaplanowali konkursy, loterię z nagrodami oraz pokazy i prezentacje gier.

O przygotowaniach i wszystkich atrakcjach Festiwalu możecie czytać na profilu facebookowym, tymczasem przypomnijmy sobie, jak było w ubiegłym roku.

Honorowy patronat nad festiwalem objął Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. PlockCafe.pl już drugi raz jest jednym z patronów medialnych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji