Głosuj na siebie!

REKLAMA

Rok 2012 nadchodzi wielkimi krokami. Zanim wystrzelą korki szampana, mamy czas na podsumowania i ocenę tego, co zdarzyło się w mijającym roku.

Rok 2011 pozostanie dla nas rokiem znamiennym. Powstał portal PlockCafe.pl – owoc pasji ludzi, którzy dosyć mieli czytania o tym, jak jest źle i jakie to miasto jest złe. Miejsce dla ludzi, którzy są kreatywni, obrotni, trochę szaleni, ale na pewno nie są „pokoleniem marazmu”, jak to kreują media. To Wy piszecie artykuły, tworzycie quizy na portalu, wymieniacie się informacjami, zdjęciami, muzyką, prowadzicie biznes – jesteście aktywni.

PowiązaneTematy

PlockCafe.pl to portal, który na dzisiaj tworzy ok. 700 osób i codziennie parę osób dołącza. Portal, który ociera się już o 5 tysięcy fanów na amerykańskim Facebooku i – mimo potocznej opinii, że temu miastu brakuje energii – Wy swoją nas napędzacie!

Co jakiś czas, dzięki naszym sponsorom (dziękujemy zwłaszcza Klubowi Strefa 2010) mamy możliwość przeprowadzać dla Was różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Problemem było tylko to, że każdy z nich był „przypadkowy”.

Teraz to zmieniamy!

Od dzisiaj istnieje dział GŁOSOWANIA (w menu: Rozrywka i Osiągnięcia), w którym cyklicznie będziemy wybierać najlepsze zdjecia, filmy i muzykę.

Każdy, kto wygra dany konkurs, zostanie nagrodzony różnego rodzaju niespodziankami.

  • Konkurs Fotograficzny Dziewczyna PlockCafe.pl – to szansa na zdobycie profesjnalnej sesji fotograficznej oraz popularności. Zdjęcia z wybraną przez Was modelką trafią na każdą oferowaną przez nas formę reklamy, tj. monitory LCD, LED, PlockCafe.pl, P-Cafe.pl, Facebook, ulotki itp.
  • Konkurs Filmowy – tymczasowo wybieramy film minionego roku, wrzucając trailery z youtube.com. Trailer z największą ilością głosów zostanie nagrodzony podwójnym biletem do kina w wybranym przez wygrywającego terminie.
  • Konkurs Muzyczny – jeśli wrzucicie nagrany (stworzony) przez Was utwór muzyczny z roku 2011, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby Was wypromowac tak szeroko, jak tylko możemy. Jak? Zależy to od gatunku muzyki, który zwycięży (thrah rządzi się innymi prawami niż rap czy dance), możecie jednak liczyć na naszą kreatywność!

Zachęcamy do głosowania – od 2012 roku konkursy będą cykliczne. Zaglądajcie, uczestniczcie – wygrywajcie!