REKLAMA

Galeria obrazów zaprasza

REKLAMA
Jeśli szukacie wyjątkowego obrazu do ozdobienia własnego lokum, w najbliższy weekend będziecie mieli okazję wybierania i przebierania wśród dzieł malarzy, związanych z Płockiem.

13 i 14 października w Galerii Handlowej Mosty odbędzie się Kiermasz Malarzy Płockich. Swoje prace pokażą twórcy, związani z Płockim Stowarzyszeniem Twórców Kultury i Grupą Rama 79, m.in. Daniel Ratz, Piotr Cichowski, Natalia Jóźwiak, Ryszard Kosek, Leszek Sosnowski, Teresa Korzeniewska, Danuta Sznajder, Anna Cichocka, Krystyna Olędrzyńska, Dorota Kolankiewicz i Piotr Krawczyk.

Artyści zaprezentują kilkadziesiąt prac, w różnych technikach malarskich, które będzie można zakupić. Na kiermasz można zajrzeć w sobotę i w niedzielę, między godz. 10 a 16 (pasaż obok Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS, I piętro GH Mosty).W poniedziałek, 15 października natomiast, warto wybrać się na wystawę malarską Wiesława Kowalskiego – działacza kultury, dziennikarza, publicysty, malarza i fotografa dokumentalisty oraz założyciela (1978) Płockiej Grupy Plastyków Rama 79. Otwarcie o godz. 13 w Galerii P, w dolnym foyer ratusza (Stary Rynek 1).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU