REKLAMA

Galeria Mazovia zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem

REKLAMA

Galerie handlowe są otwarte i przygotowują dla klientów atrakcje. Na przykład w Galerii Mazovia spotkamy się ze Świętym Mikołajem, ale i możemy otrzymać słodkie prezenty, czy wziąć udział w warsztatach o tematyce bożonarodzeniowej.

Jak zapewnia Galeria Mazovia, grudzień obfituje w szereg wydarzeń, a do tego klienci mogą skorzystać z wydłużonych godzin otwarcia oraz specjalnej promocji przy zakupie karty podarunkowej.

Wkrótce w Galerii Mazovia spotkamy niezwykłego gościa z dalekiej Laponii, który przygotował słodkie niespodzianki dla najmłodszych. Święty Mikołaj odwiedzi centrum handlowe 11, 12, 18 i 19 grudnia.

– Żeby go znaleźć, trzeba wyruszyć na poszukiwania tajemniczego prezentu znajdującego się w pobliżu obiektu. Wytrwali poszukiwacze będą mogli porozmawiać ze Świętym Mikołajem i opowiedzieć mu o swoich wymarzonych prezentach pod choinkę – zapowiada płocka galeria.

Atrakcje będą też dla starszych klientów, którzy 21, 22 i 23 grudnia będą mogli wziąć udział w świątecznych warsztatach online. Uczestnicy zapoznają się z tajnikami robienia stylowych ozdób choinkowych oraz pieczenia i dekorowania smacznych pierników. Filmy instruktażowe zostaną opublikowane na profilu galerii na Facebooku.– Przygotowania do Świąt to wyjątkowy czas. Chcielibyśmy uczestniczyć w nich razem z naszymi klientami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla najmłodszych, ale także dla nieco starszych mieszkańców Płocka i okolic. Zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na najgrzeczniejsze dzieci czekają świąteczne upominki. Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach, które pomogą wszystkim w kreatywny sposób przygotować się do Bożego Narodzenia, nie wychodząc z domu. Chciałabym złożyć naszym klientom serdeczne życzenia: więcej radości z nadchodzących Świąt! – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektor Galerii Mazovia.
Wydłużone godziny otwarcia i promocyjna oferta karty podarunkowej

Jak wspomnieliśmy, wydłużone zostają godziny pracy Galeria Mazovia – w okresie przedświątecznym, w dniach 14-19 grudnia Galeria Mazovia będzie czynna do 22:00, podobnie jak od 21 do 23 grudnia. Z kolei w Wigilię zakupy zrobimy do godziny 14:00, a w Sylwestra do 16:00. W grudniu można także zrobić zakupy w niedziele: 13 oraz 20 grudnia, kiedy otwarte będą wszystkie sklepy i punkty usługowe, a restauracje będą przyjmować zamówienia na wynos. W te dni Galeria Mazovia będzie czynna w godzinach 10:00-20:00.

Galeria Mazovia przypomina też o możliwości zakupienia Karty Podarunkowej, szczególnie, że do 13 grudnia do każdej Karty zakupionej w godz. 18:00-21:00 Galeria Mazovia dodaje w prezencie 10% wartości więcej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. świentny says:

    Majkolajła nie bydzie bo koronka jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU