REKLAMA

Ferie na rolkach? Czemu nie, i to pod dachem!

REKLAMA

Jak już sygnalizowaliśmy, w trakcie ferii zimowych miłośnicy rolek będą mogli pojeździć pod dachem popularnej „Budowlanki”. To świetna informacja dla tych, którym zimowa pora dłuży się przez brak możliwości rolkowania.

Oficjalnie możemy już potwierdzić, że Rolko-Ferie w Płocku odbędą się.

– Zapraszamy na darmowe kursy nauki i doskonalenia jazdy na rolkach – mówi Tomasz Araucz z Czysta Forma Studio, inicjator pomysłu zimowego rolkowania.

Zajęcia będą odbywać się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku, mają charakter otwarty, a prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów.

– Uczestnicy powinni być wyposażeni w swoje rolki, ochraniacze i kask. Będzie możliwość skorzystania ze sprzętu przygotowanego przez organizatorów, ale tu zadecyduje zasada “kto pierwszy ten lepszy” – uśmiecha się Tomasz Araucz. – Prosimy uważnie przeczytać rozkład godzinowy i odpowiednio dopasować swój poziom jazdy do charakteru zajęć – apeluje instruktor.plakat-rolko-ferie-2016ROZKŁAD ZAJĘĆ od 1 do 6 lutego

  • godz. 12-13 – przeznaczona dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 – nauka równowagi na rolkach, techniki rozpędzania i hamowania, podstaw slalomu
  • godz. 13-14 – dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z rolkami (głównie dla dzieci). Przeprowadzony zostanie w całości kurs nauki jazdy na rolkach. Od uczestników wymagany będzie pełen komplet ochraniaczy i kask.
  • godz. 14-15 – dla wszystkich, którzy już jeżdżą na rolkach, ale mają problemy z hamowaniem, zakręcaniem oraz trzymaniem równowagi i skokami.

Po feriach organizowany będzie nabór do grup na cykliczne zajęcia rolkowe. Szczegółowe informacje znajdziecie na PROFILU.

PetroNews jest patronem medialnym zimowego rolkowania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU