REKLAMA

Płockie zawodniczki powołane do kadry narodowej!

REKLAMA

Płocczanki Karolina Jagielska i Zosia Adamska, rolkarki freestyle, zostały powołane do reprezentacji narodowej. Będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Holandii.

Polski Związek Sportów Wrotkarskich powołał do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata we Freestyle w Arnhem (Holandia) dwie płocczanki, Karolinę Jagielską i Zosię Adamską. Mistrzostwa odbędą się w dniach 5-8 lipca br.

Dziewczęta zmierzą się tam z najlepszymi zawodniczkami świata w kategorii juniorek. Jest ich pierwszy występ na tak ważnej imprezie.

Medale dla płockich zawodniczek w CzechachKarolina Jagielska ma 13 lat i jest uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, natomiast Zosia Adamska, również 13-letnia, to uczennica Zespołu Konsultacyjno-Oświatowego Profesor w Płocku. Obydwie są wielokrotnymi finalistkami i medalistki zawodów Pucharu Świata w jeździe na rolkach w konkurencji Speed Slalom i Freestyle Slalom. Według najnowszego Rankingu Pucharu Świata WSSA, plasują się w jego czołówce, zajmując odpowiednio 33. i 37. miejsce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU