REKLAMA

Piątkowe premiery w NovymKinie „Przedwiośnie”

REKLAMA

Jak co piątek, NoveKino „Przedwiośnie” zaprasza na filmowe premiery. W tym tygodniu są to aż cztery nowe produkcje! 

Sympatyczne wiewiórki powracają! Tym razem Alvin, Simon i Theodore będą chcieli sabotować oświadczyny swojego opiekuna Dave’a. „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” to świetna rozrywka dla całej rodziny.

Twórcy reklamują „Co ty wiesz o swoim dziadku?” jako najbardziej niegrzeczną komedię od czasu „Kac Vegas”. Na ekranie widzowie mogą podziwiać Roberta De Niro (dziadek) i Zaca Efrona (wnuczek). Z tego duetu bardziej żywiołowy jest… dziadek, który jest emerytowanym generałem Armii Stanów Zjednoczonych. Zabiera swojego wnuczka w podróż, w trakcie której zrobi z niego prawdziwego mężczyznę…„Co znaczy być człowiekiem? Co znaczy cierpieć? Co znaczy żyć?” „Anomalista” to animacja, opowiadająca o życiu Michaela, który szuka w życiu inspiracji. Znajduje ją w osobie Lisy. „Najbardziej ludzki film roku, choć nie gra w nim żaden człowiek” napisał o produkcji magazyn Esquire.

Na koniec wielki powrót i prawdopodobnie ogromny hit. Prosto z Polski od Patryka Vegi, który w opowieściach kryminalnych czuje się chyba najlepiej. Nadszedł czas na długo wyczekiwaną premierę i powrót kultowych postaci. Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Krzysztof Czeczot, Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, czyli premiera „Pitbulla: Nowe porządki”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU