Piątkowe premiery w NovymKinie “Przedwiośnie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co piątek, NoveKino “Przedwiośnie” zaprasza na filmowe premiery. W tym tygodniu są to aż cztery nowe produkcje! 

Sympatyczne wiewiórki powracają! Tym razem Alvin, Simon i Theodore będą chcieli sabotować oświadczyny swojego opiekuna Dave’a. “Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” to świetna rozrywka dla całej rodziny.

Twórcy reklamują “Co ty wiesz o swoim dziadku?” jako najbardziej niegrzeczną komedię od czasu “Kac Vegas”. Na ekranie widzowie mogą podziwiać Roberta De Niro (dziadek) i Zaca Efrona (wnuczek). Z tego duetu bardziej żywiołowy jest… dziadek, który jest emerytowanym generałem Armii Stanów Zjednoczonych. Zabiera swojego wnuczka w podróż, w trakcie której zrobi z niego prawdziwego mężczyznę…

“Co znaczy być człowiekiem? Co znaczy cierpieć? Co znaczy żyć?” “Anomalista” to animacja, opowiadająca o życiu Michaela, który szuka w życiu inspiracji. Znajduje ją w osobie Lisy. “Najbardziej ludzki film roku, choć nie gra w nim żaden człowiek” napisał o produkcji magazyn Esquire.

Na koniec wielki powrót i prawdopodobnie ogromny hit. Prosto z Polski od Patryka Vegi, który w opowieściach kryminalnych czuje się chyba najlepiej. Nadszedł czas na długo wyczekiwaną premierę i powrót kultowych postaci. Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Krzysztof Czeczot, Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, czyli premiera “Pitbulla: Nowe porządki”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji